Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Конкурси та турніри 2018-2019 н.р.

Переможці обласного етапу

Всеукраїнського турніру

юних правознавців, 

які посіли ІІІ місце

 у  2018-2019 н.р.

 

1

Буянова Поліна

2

В’юн  Катерина

3

Зелінська Анастасія

4

Марчук Марія

5

Мухіна  Катерина

        

 Підготувала  команду:  учитель історії  і правознавства: Солімчук Олена Іванівна

 

 

 

Переможці обласного етапу

Всеукраїнського турніру

юних істориків,

які посіли І місце 

у 2018-2019 н.р.   

 

  1

Іверук Людмила,

-10-Б

  2

Кульчинська Анна,

-10-Б

  3

Демчук Софія,

-11-А

  4

Поліщук Ольга,

-11-А

  5

Прищепа Анастасія,

-10-Б

           

    Підготувала команду  учитель  історії:     Перцовська  Людмила  Володимирівна

 

 

 Переможці  обласного етапу

Всеукраїнського турніру

 юних журналістів,

які посіли ІІ місце

у  2018-2019 н.р.

 

1

Михайловський  Данило,

-10-В

2

Уколова Оксана ,

-10-В

3

Зелінська Анастасія,

-10-В

4

Юрчук Інна,

-10-В

5

Бакалець Анастасія,

-10-Б

 

    Підготувала команду  вчитель української мови та літератури  Левицька Софія Михайлівна

 

 

 

 

      

 

Загальноміські, обласні  конкурси, змагання  у 2018-2019 н.р.

 

Загальноміська гра  змагання,

конкурси міські, обласні

ПІБ учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя, що підготував

 

 

Загальноміська гра-змагання «Кліматичний експрес»

Ференчук Михайло

 

 

5-Б

 

 

ІІ 

 

 

Степанович А.О.

Панащук Данило

Іванова Анастасія

Сінгалевич Андрій

Фурдись Ілля

Міський фестиваль-конкурс юних гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється»

Бондарець Іван

Номінація «Гумористи-декламатори»

І вікова група

6-Б

лауреат

Давидюк Д.П.

Кручек Давид

Михалюк Анастасія

Шекула Ярослав

Рабченюк Соломія

Мірук Дарина

Номінація «Гумористи-декламатори»

ІІ вікова група

 

 

8-Б

 

 

 

 

ІІ

 

 

Куксова Г.М.

Скарженко Софія

Номінація «Гумористи-декламатори»

ІІІ вікова група

11-Б

ІІ

Давидюк Д.П.

Конкурс екологічного малюнку "Намалюй світ тварин"

Процюк Ольга

Номінація «Роботи учнів 6-11 класів»

7-Б

І

Савчук М.В.

ІІ етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Денисюк Роман

8-Б

ІІ

Куксова Г.М.

Мансурова Г.С.

Демчук Софія

11-А

ІІ

Давидюк Д.П.

Какаєва Софія

6-Б

ІІІ

Давидюк Д.П.

Мельничук О.Л.

Буянова Поліна

9-А

ІІІ

Куксова Г.М.

Міжнародний конкурс технологічних розробок в Китаї

The 2 Belt and Road Teenager Maker Camp and Teacher Workshop в Китае

В номінації: Віртуальна реальність

Катерина Одинець

9-Г

Дипломом

Best Presentation

 

Міжнародний мистецький  конкурс малюнків, присвячений 100-річчю з Дня Незалежності Республіки Польща у найстаршій віковій категорії

Шекула Марія

10-А

І

Грабовська О.В.

ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика  у 2018-2019 н.р.

Шумська Надія

4-А

ІІ

Стельмах О.М.

Олійник Вікторія

3-Б

лауреат

Михальчук О.В.

Сторожук Поліна 

7-В

ІІ

Бабак І.В.

Демчук Софія 

11-А

лауреат

Давидюк Д.П.

Буянова Поліна 

9

лауреат

Куксова Г.С.

Міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Гаврилюк Анастасія

Пожарська Дарія

Омельчук Анна

Сеньок Майя

7-В

5-А

5-А

3-Г

 

 

І

 

Савчук М.В

 

Русальчук Н.І.

Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу

 «Український сувенір»

Гаврилюк Анастасія

 

7-В

І

Савчук М.В.

Загальноміський фестиваль вуличних музик та вертепів

«Нова радість стала»

Учні 5-8, 10-11 класів

 

увійшли до числа десяти найкращих колективів міста та отримали нагороду із рук владики Іларіона у Свято-Воскресенському кафедральному соборі.

 

 

 

 

 

 

Костюк В.В.

Загальноміський конкурс екологічного малюнку

 «Біорізноманіття навколо нас»

Лисюк Анастасія

Бакалець Зоряна

Заславська Анна

8-Б

7-В

8-Б

 

ІІІ

 Степанович А.О.

XVIII Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням під гаслом «Об᾿єднаймося ж, брати мої»

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

 

 

 

 

 

Номінація: поезія

з теми «Духовні святині рідного краю»

 

Гаврилюк Анастасія

«Гостинна Україна»

(солоне тісто);

«Мені тринадцятий минало…» (текстильна аплікація);

Аплікація соломка

«Кошик з маками»

(солома)

Солоне тісто

 

Туз Анна-Марія

 

 

 

 

7-В

 

 

 

 

 

 

11-Б

 

 

 

І

 

І

 

ІІ

 

ІІ

 

 

ІІ

 

 

 

Савчук М.В.

 

 

 

 

 

 

 

Давидюк Д.П.

Загальноміський конкурс фотоколажів з теми «Країни франкофонії здалеку і зблизька»

Володимирець Леонтій

8-В

ІІ

Гончарук Т.В.

Загальноміський конкурс малюнків та календарів з теми «Країни франкофонії здалеку і зблизька»

Годун Анастасія

Шевчук Вікторія

10-В

6-А

ІІ

ІІ

Гончарук Т.В.

Савчук М.В.

Міський конкурс читців-декламаторів та юних поетів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"

 Номінація: "Читці"

(молодша вікова категорія

-Кардаш Вікторія

 

Номінація: "Читці декламатори"

(середня вікова категорія)

-Рашко Дарія

 

Номінація: "Читці декламатори"

(старша вікова категорія)

-Соловйова Дар'я

 

 

4-А

 

 

 

 

 

6-А

 

 

 

 

 

11-А

 

 

ІІІ

 

 

 

 

 

ІІ

 

 

 

 

 

ІІІ

 

 

Стельмах О.М.

 

 

 

 

 

Давидюк Д.П.

 

 

 

 

 

Давидюк Д.П.

Міський заочний гуманітарний конкурс "Космічні фантазії"

Номінація: "Графіка"

(старша вікова категорія)

-Годун Анастасія

-Тимошенко Анна

Номінація: "Колаж"

(старша вікова категорія)

-Вілімець Альона

Зелінська Анастасія

 

Номінація "Живопис"

(старша вікова категорія)

-Остапчук Александра

-Джус Анастасія

 

Номінація:"Декоративно-прикладне мистецтво": "Ізонитка"

(старша вікова категорія)

-Гаврилюк Анастасія

-Гаврилюк Анастасія

 

Номінація: "М'яка іграшка"

(старша вікова категорія)

-Гаврилюк Анастасія

 

Номінація: "Об'ємна композиція"

(старша вікова категорія)

-Іванова Анна

 

Номінація: "Аплікація"

(старша вікова категорія)

-Гаврилюк Анастасія

 

Номінація:

"Настільна гра"

-Батура Катерина

-Кулеша Катерина

-Мухіна Катерина

 

 

 

10-В

9-Б

 

 

 

9-А

10-В

 

 

 

 

 

10-В

10-Б

 

 

 

 

 

 

7-В

7-В

 

 

 

 

 

 

7-В

  

 

 

 

 

8-Б

 

 

 

 

7-В

 

 

 

 

8-Б

8-Б

9-А

 

 

 

І

ІІ

 

 

 

І

ІІ

 

 

 

 

 

ІІ

ІІІ

 

 

 

 

 

 

І

ІІ

 

 

 

 

 

 

ІІІ

 

 

 

 

 

ІІ

 

 

 

І

 

 

 

 

ІІ

ІІ

ІІІ

 

 

 

Луцюк Т.В.

Капітула С.Ю.

 

 

 

Капітула С.Ю.

Луцюк Т.В.

 

 

 

 

 

Луцюк Т.В.

Луцюк Т.В.

 

 

 

 

 

 

Савчук М.В.

Савчук М.В.

 

 

 

 

 

 

Савчук М.В.

 

 

 

 

 

Луцюк Т.В.

 

 

 

Савчук М.В.

 

 

 

 

 

Луцюк Т.В.

Луцюк Т.В.

Капітула С.Ю.

Загальноміський конкурс екологічного малюнку "Великому киту - велике плавання"

-Грухін Сергій

-Пожарська Дарія

-Довмат Соломія

-Михальчук Софія

5-А

5-А

5-А

10-В

 

 

ІІІ

 

ІІ етап олімпіади

"Юне обдарування"

-Луцюк Олег

-Шумська Надія

4-Г

4-А

ІІІ

ІІІ

Тимошенко О.А.

Стельмах О.М.

ІІ етап олімпіади "КРОК"

з української мови та літератури

-Лучко Богдана

-Гончарова Марія

5-Б

6-Б

ІІ

ІІІ

Левицька С.М.

Давидюк Д.П.

XІ Регіональний фестиваль-конкурс з економіки та підприємництва "Мої знання сьогодні - мій капітал завтра!"

Номінація:

"Економіка, Україна і ми"

 

-Боришкевич Дмитро

-Давидюк Надія

-Туз Анна-Марія

-Павлюк Олександр

-Мартюченко Катерина

11-А

11-Б

11-Б

11-Б

11-А

 

 

І

 

 

Почтова О.В.

Міська виставка-конкурс технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!"

у розділах: 

"Електротехніка"

"Екологія"

"Спортивний інвентар"

"Транспортні засоби"

"Промислова техніка"

 

 

 

 

 

-Луцюк Олег

-Оліферчук Богдана

-Данилюк Максим

-Грицюк Андрій

-Володимирець Леонтій

 

 

 

 

 

4-Г

10-В

10-А

9-Г

8-В

 

 

 

 

 

І

І

І

І

І

 

 

 

 

 

Тимошенко О.А.

Луцюк Т.В.

Капітула С.Ю.

Капітула С.Ю.

Капітула С.Ю.

ІІ етап олімпіади "КРОК"

з математики

-Красовська Анастасія

-Грищук Аркадій

5-А

5-А

ІІІ

ІІІ

Кротюк Н.А.

Кротюк Н.А.

Міський фестиваль-конкурс української естрадної та авторської пісні

"Веселий вулик"

Номінація: "Тріо"

 

 

 

Номінація: "Сольний виступ"

 

Номінація: "ВІА"

 

Номінація: "Сольний виступ"

 

 

 

-Липко Валерія

-ВаніцькаСоломія

-Мальчевська Марія

 

Ваніцька Соломія

 

Ансамбль "Мрійники"

 

-Липко Валерія

 

 

 

5-В

6-Б

5-А

 

6-Б

 

 

 

5-В

 

 

 

 

 

лауреати

 

 

лауреат

 

лауреати

 

учасник

 

 

 

 

Костюк В.В.

 

 

Костюк В.В.

 

Костюк В.В.

 

Костюк В.В.

Міський конкурс юних екскурсоводів-краєзнавців

-В'юн Катерина

9-А

ІІ

Солімчук О.І.

Міський конкурс

"Юні знавці англійської мови"

-Набакорська Вероніка

-Міняйло Артем

-Шумська Надія

4-Б

4-Г

4-А

ІІ

ІІІ

ІІІ

Путиліна І.Ю.

Павлова Н.М.

Путиліна І.Ю.

Загальноміська гра-змагання «Весняний переліт»

-Рафальський Михайло

-Лисик Дмитро

-Мервінський Ілля

 

6-Б

 

ІІІ

Микитюк О.Д.

Брега А.Е.

Обласний етап XII Міжнародного екологічного конкурсу

Номінація "Моя серветка гаптована"

Номінація  «Таємничі куточки і стежки рідного краю»

Номінація «Таємничі куточки і стежки рідного краю»

 

 

 

 

 

-Гаврилюк Анастасія

 

 -Кулеша Катерина

 

-Батура Катерина

7-В

 

 

 

8-Б

 

8-Б

І

 

 

 

І

 

І

Савчук М.В.

 

 

Луцюк Т.В.

Савчук М.В.

 

Луцюк Т.В.

Савчук М.В.

Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

в розділах:

-природні матеріали в дизайні

-художня кераміка

-лозоплетіння

 

 

 

 

 

-Гаврилюк Анастасія

-Гаврилюк Анастасія

-Луцюк Олег

 

 

 

 

7-В

7-В

4-Г

 

 

 

  

І 

І

ІІІ

 

 

 

 

 

Савчук М.В.

Міський інтернет-конкурс із зарубіжної літератури

"Крок до шедевру"

-Вашенюк Ольга

10-Б

лауреат

Сохацька А.І.

Міський етап обласної учнівської олімпіади

"Знавці Біблії"

-Лозонюк Олександра 

6-Б

ІІ

Килюшик Ю.О.

Міська інтелектуальна гра "Європейський вектор"

-Букляревич Софія

-Іванюк Олександра

-Козачук Дарина

-Лойко Дарія

 

9-А

 

І

 

Левосюк О.А.