Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

МАН

 

2019-2020 навчальний рік

 

Переможці І етапу 

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області  у 2019-2020 навчальному році

 

ПІБ учня

Клас

Секція

Місце

Базова дисципліна; вчитель

1

Шекула Марія 

11-А

"Мистецтвознавство"

ІІІ

Українська мова/

Мансурова Г.М.

 

 

Переможці ІІ етапу (обласного)

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України в Рівненській області  у 2019-2020 навчальному році

 

ПІБ учня

Клас

Секція

Місце

Базова дисципліна; вчитель

1

Оліферчук Богдана

11-В

«Медицина»

І

Біологія/

Микитюк О.Д.

2

Красовська Катерина

10-Б

«Географія та ландшафтознавство»

ІІ

Географія/

 Фідря Н.М.

3

Янчук Ольга

11-А

«Теоретична фізика»

ІІ

Фізика/

Галатюк Ю.М.

4

Тихонюк Яна

10-А

«Англійська мова»

ІІІ

Англійська мова/Бондар В.Г.

 

 

2018-2019 навчальний рік

 

Переможці І етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт МАН 

у 2018-2019 навчальному році

 

ПІБ учня

Клас

Секція

Місце

Вчитель

1

Козачук Дарія

10-А

Англійська мова

І

Гопанчук Л.М.

2

Кирницька Крістіна

11-Б

Англійська мова

ІІ

Єсипко Т.В.

3

Мащенко Людмила

9-А

Експериментальна фізика

ІІ

Капітула С.Ю.

4

Омелюх Наталія

9-Г

Матеріалознавство

ІІ

Капітула С.Ю.

5

Мельничук Ольга

9-Б

Матеріалознавство

ІІ

Капітула С.Ю.

6

Красовська Катерина

9-Б

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

ІІ

Капітула С.Ю.

7

Мащенко Людмила

9-А

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

ІІ

Петрук І.А.

8

Красовська Катерина

9-Б

Зарубіжна література

ІІ

Сохацька А.І.

9

Козачук Дарія

10-А

Мистецтвознавство

ІІІ

Костюк В.В.

 

 

Переможці ІІ етапу (обласного)

Всеукраїнського конкурсу-захисту

 науково-дослідницьких робіт МАН

у 2018-2019 навчальному році

 

ПІБ учня

Клас

Секція

Місце

Базова дисципліна; вчитель

1

Козачук Дарія 

10-А

Секція «Англійська мова»

ІІ

Англійська мова/Гопанчук Л.М.

2

Одинець Катерина 

9-Г

Секція «Технологічні процеси та перспективні технології»

ІІ

Фізика/Капітула С.Ю.

3

Оліферчук Богдана 

10-В

Секція «Медицина»

ІІ

Біологія/Микитюк О.Д.

4

Красовська Катерина 

9-Б

Секція «Географія та ландшафтознавство»

ІІІ

Географія/ Фідря Н.М.

5

Кушнарьова Олена 

11-Б

Секція «Українська мова»

ІІІ

Українська мова та література/

Давидюк Д.П.

6

Тихонюк Яна 

9-А

Секція «Англійська мова»

ІІІ

Англійська мова/Бондар В.Г.

7

Афанасенко  Денис 

10-А

Секція «Теоретична фізика»

ІІІ

Фізика/ Галатюк Ю.М.