Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Олімпіади

 

2019-2020 навчальний рік

 

Переможці ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (2019–2020  н.р.) 

 

№ п/п

ПІБ учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель, що підготував

1

Кульчинська Анна

11-Б

Іспанська мова

І

Самопідготовка

2

Прищепа Анастасія

11-Б

Німецька мова

І

Устименко Л.С.

3

В’юн Катерина

10-А

Польська мова та література

І

Мальчевська Т.П.

4

Власюк Юлія

11-В

Польська мова та література

І

Грабовська О.В.

5

Демчук Ілля

8-Б

Англійська мова

І

Родомазова О.К.

6

Кульчинська Анна

11-Б

Англійська мова

І

Карплюк З.М.

7

Вівсянник Анастасія

9-А

Хімія

 І

Захарук Л.Г.

8

Демчук Ілля

8-Б

Українська мова та література

ІІ

Левицька С.М.

9

Кульчинська Анна

11-Б

Українська мова та література

ІІ

Мансурова Г.С.

10

Коротков Даниїл

9-В

Трудове навчання

ІІ

Брега А.Е.

11

Рижук Андрій

11-В

Інформатика

ІІ

Валага С.М.

12

Буянова Поліна

10-А

Польська мова та література

ІІ

Мальчевська Т.П.

13

Давидюк Софія

11-В

Польська мова та література

ІІ

Грабовська О.В.

14

Сторожук Поліна

8-В

Німецька мова

ІІ

Килюшик Ю.О.

15

Демчук Ілля

8-Б

Біологія

ІІ

Микитюк О.Д.

16

Оліферчук Богдана

11-В

Біологія

ІІ

Микитюк О.Д.

17

Оліферчук Богдана

11-В

Географія

ІІ

Фідря Н.М.

18

Денисюк Роман

9-Б

Англійська мова

ІІ

Пукас І.В.

19

Буянова Поліна

10-А

Англійська мова

ІІ

Бондар В.Г.

20

Бірюков Максим

10-Б

Англійська мова

ІІ

Бондар В.Г.

21

Андрощук Анна

11-А

Англійська мова

ІІ

Гопанчук Л.М.

22

Бондарець Іван

7-Б

Хімія

 ІІ

Захарук Л.Г.

23

Андрощук Ілля

7-Б

Фізика

 ІІ

Капітула С.Ю.

24

Родчина Вікторія

8-А

Фізика

 ІІ

Капітула С.Ю.

25

Поперечна Анастасія

8-Б

Історія

 ІІ

Рижковський О.М.

26

В’юн Катерина

10-А

Історія

 ІІ

Солімчук О.І.

27

Іверук Людмила

11-Б

Історія

 ІІ

Перцовська Л.В.

28

Гончарова Марія

7-Б

Українська мова та література

ІІІ

Давидюк Д.П.

29

Денисюк Роман

9-Б

Українська мова та література

ІІІ

Мансурова Г.С./Куксова Г.М.

30

Буянова Поліна

10-А

Українська мова та література

ІІІ

Левицька С.М./Давидюк Д.П.

31

Ярощук Дмитро

7-Б

Німецька мова

ІІІ

Нікіфорчук Л.Б.

32

Бондарець Юлія

9-Б

Німецька мова

ІІІ

Нікіфорчук Л.Б.

33

Вашенюк Ольга

11-Б

Німецька мова

ІІІ

Устименко Л.С.

34

Шевчук Марія

10-А

Польська мова та література

ІІІ

Мальчевська Т.П.

35

Перета Анастасія

9-А

Польська мова та література

ІІІ

Мальчевська Т.П.

36

Носаль Крістіна

9-А

Польська мова та література

ІІІ

Мальчевська Т.П.

37

Сторожук Поліна

8-В

Географія

ІІІ

Холодько А.В.

38

Красовська Катерина

10-Б

Географія

ІІІ

Фідря Н.М.

39

Козачук Дарія

11-А

Англійська мова

ІІІ

Гопанчук Л.М.

40

Родчина Вікторія

8-А

Хімія

 ІІІ

Захарук Л.Г.

41

Гарбуз Міхал

9-Б

Фізика

 ІІІ

Єсипко В.П.

42

Петрашек Ярослав

11-Б

Астрономія

 ІІІ

Галатюк Ю.М.

43

Оліферчук Богдана

11-В

Інформаційні технології

 ІІІ

Валага С.М.

44

Грищук Аркадій

6-А

Математика

 ІІІ

Кротюк Н.А.

 

 

 

2018-2019 навчальний рік

 

Переможці ІІ етапу (міського)

Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (2018-2019 н.р.)

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель, що підготував

1.                   

Буянова Поліна

9-А

Польська мова

І

Мальчевська Т.П.

2.                   

В’юн Катерина

9-А

Польська мова

І

Мальчевська Т.П.

3.                   

Боришкевич Дмитро

11-А

Польська мова

І

Мальчевська Т.П.

4.                   

Прищепа Анастасія

10-Б

Німецька мова

І

Устименко Л.С.

5.                   

Оліферчук Богдана

10-В

Географія

І

Фідря Н.М.

6.                   

Буянова Поліна

9-А

Англійська мова

І

Гень Ж.В.

7.                   

Остапчук Александра

10-В

Англійська мова

І

Антончук І.Є.

8.                   

Кульчинська Анна

10-Б

Іспанська мова

І

Самопідготовка

9.                   

Шевчук Марія

9-А

Польська мова

ІІ

Мальчевська Т.П.

10.               

Власюк Юлія

10-В

Польська мова

ІІ

Грабовська О.В.

11.               

Давидюк Софія

10-В

Польська мова

ІІ

Грабовська О.В.

12.               

Бондарець Юлія

8-Б

Німецька мова

ІІ

Нікіфорчук Л.Б.

13.               

Завальнюк Анастасія

11-Б

Німецька мова

ІІ

Нікіфорчук Л.Б.

14.               

Демчук Ілля

7-Б

Українська мова та література

ІІ

Левицька С.М.

15.               

Денисюк Роман

8-Б

Українська мова та література

ІІ

Мансурова Г.С.

Куксова Г.М.

16.               

Демчук Софія

11-А

Українська мова та література

ІІ

Давидюк Д.П.

17.               

Батура Віталій

11-Б

Астрономія

ІІ

Галатюк Ю.М.

18.               

Демидов Мирослав

7-В

Математика

ІІ

Почтова О.В.

19.               

Денисюк Роман

8-Б

Англійська мова

ІІ

Пукас І.В.

20.               

Стельмах Анастасія

8-А

Англійська мова

ІІ

Пукас І.В.

21.               

Бірюков Максим

9-Б

Англійська мова

ІІ

Бондар В.Г.

22.               

Кульчинська Анна

10-Б

Англійська мова

ІІ

Карплюк З.М.

23.               

Прищепа Анастасія

10-Б

Англійська мова

ІІ

Гопанчук Л.М.

24.               

Буянова Поліна

9-А

Правознавство

ІІ

Солімчук О.І.

25.               

В᾿юн Катерина

9-А

Історія

ІІ

Солімчук О.І.

26.               

Іверук Людмила

10-Б

Історія

ІІ

Перцовська Л.В.

27.               

Шевчук Марта

11-Б

Польська мова

ІІІ

Мальчевська Т.П.

28.               

Рева Катерина

10-А

Французька мова

ІІІ

Самопідготовка

29.               

Буянова Поліна

9-А

Українська мова та література

ІІІ

Куксова Г.М.

30.               

Буянова Поліна

9-А

Біологія

ІІІ

Микитюк О.Д.

31.               

Оліферчук Богдана

10-В

Біологія

ІІІ

Микитюк О.Д.

32.               

Демчук Софія

11-А

Біологія

ІІІ

Микитюк О.Д.

33.               

Красовська Катерина

9-Б

Географія

ІІІ

Фідря Н.М.

34.               

Андрощук Анна

10-А

Англійська мова

ІІІ

Гопанчук Л.М.

35.               

Демчук Софія

11-А

Англійська мова

ІІІ

Єсипко Т.В.

36.               

Родчина Вікторія

7-А

Хімія

ІІІ

Менджерес Т.М.

37.               

Кульчинська Анна

10-Б

Хімія

ІІІ

Рябченко Н.П.

38.               

Коротков Даниїл

8-В

Інформаційні технології

ІІІ

Валага С.М.

39.               

Оліферчук Богдана

10-В

Інформаційні технології

ІІІ

Валага С.М.

40.               

Демчук Софія

11-А

Історія

ІІІ

Перцовська Л.В.

41.               

Родчина Вікторія

7-А

Фізика

ІІІ

Капітула С.Ю.

42.               

Гарбуз Міхал

8-Б

Фізика

ІІІ

Луцюк Т.В.

43.               

Омелюх Наталія

9-Г

Фізика

ІІІ

Капітула С.Ю.

 

 Переможці ІІІ етапу (обласного)

Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

у  2018–2019 навчальному  році

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель, що підготував

1.                   

Буянова Поліна

9-А

Польська мова і література

І

Мальчевська Т.П.

2.                   

Власюк Юлія

10-В

Польська мова і література

І

Грабовська О.В.

3.                   

Боришкевич Дмитро 

11-А

Польська мова і література

І

Мальчевська Т.П.

4.                   

Кульчинська Анна 

10-Б

Іспанська мова

І

Самопідготовка

5.                   

Остапчук Александра 

10-В

Англійська мова

І

Антончук І.Є.

6.                   

В’юн Катерина 

9-А

Польська мова і література

ІІ

Мальчевська Т.П.

7.                   

Буянова Поліна 

9-А

Англійська мова

ІІ

Гень Ж.В.

8.                   

Кульчинська Анна 

10-Б

Англійська мова

ІІ

Карплюк З.М.

9.                   

В᾿юн Катерина 

9-А

Історія

ІІ

Солімчук О.І.

10.               

Оліферчук Богдана 

10-В

Географія

ІІ

Фідря Н.М.

11.               

Прищепа Анастасія Романівна

10-Б

Німецька мова

ІІ

Устименко Л.С.

12.               

Завальнюк Анастасія 

11-Б

Німецька мова

ІІ

Нікіфорчук Л.Б.

13.               

Шевчук Марія 

9-А

Польська мова і література

ІІІ

Мальчевська Т.П.

14.               

Давидюк Софія 

10-В

Польська мова і література

ІІІ

Грабовська О.В.

 

Переможці ІVетапу 

Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

у  2018–2019 навчальному  році

 

№№

ПІБ учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель, що підготував

1.                   

Боришкевич Дмитро 

11-А

Польська мова і література

І

Мальчевська Т.П.

2.                   

Прищепа Анастасія 

10-Б

Німецька мова

ІІ

Устименко Л.С.

3.                   

Власюк Юлія 

10-В

Польська мова і література

ІІІ

Грабовська О.В.

4.                   

Кульчинська Анна 

10-Б

Іспанська мова

ІІІ

Самопідготовка

5.                   

Завальнюк Анастасія 

11-Б

Німецька мова

ІІІ

Нікіфорчук Л.Б.

6.                   

Буянова Поліна 

9-А

Польська мова і література

учасник

Мальчевська Т.П.

7.                   

Остапчук Александра 

10-В

Англійська мова

учасник

Антончук І.Є.