Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Відкрита лекція для учнів

  Шостого вересня учениця 11-Б класу Кульчинська Анна провела лекцію «Цілі сталого розвитку» у рамках «Найбільшого уроку в світі» від ООН.  Учні 6-Б, 8-А, Б,В класів мали змогу поділитися своїми думками щодо проблем, з якими бореться людство та обговорити шляхи їх ефективного вирішення. Проект відбувся в рамках школи громадянської освіти та патріотичного виховання через неформальну освіту «Агенти змін. Діти».

Тісна співпраця школярів зі співробітниками Управління патрульної поліції в Рівненській області

   Початок навчального року завжди пов'язаний із переживаннями батьків не тільки за навчання дітей, але й безпеку їхнього життя, адже дорога до школи та інших закладів освіти, дорога додому може бути небезпечною. І саме тому, упродовж 5 та 9 вересня у Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 15 з учнями 1-7 класів працювали співробітники Управління патрульної поліції в Рівненській області (начальник  відділу зв’язків з громадськістю УПП в Рівненській області ДПП, старший лейтенант поліції Бояківська Іванна, старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю УПП в Рівненській області, лейтенант поліції Ятчук Тетяна, інспектори відділу зв’язків з громадськістю, лейтенанти поліції Сенчук Яна, Пятак Денис). Цікавинкою стало те, що із школярами проводилися не лише теоретичні, а й практичні заняття на вулиці Пластовій, на яких діти могли закріпити та поглибити навички безпечного поводження на дорогах. Сподіваємося, що тісна  співпраця школярів та співробітників УПП буде продовжена.

 

 

                            Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

НУШ: перші дні у школі

  Перші дні у навчальному закладі  - найважливіший період шкільного життя першокласника. До початку 2019-2020 навчального року завдяки піклуванню держави, роботі  вчителів, допомозі батьківської громади створене освітнє середовище, яке сприяє успішній адаптації першокласників до умов навчання в школі. Вже 3 вересня малята почувають себе у школі, як удома: граючись навчаються, відпочивають.

                                           Автор: Сорокіна О.І., заступник  директора з навчально-виховної роботи

Зустріч з рідною школою відбулася

     День знань завітав і до Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15. День радісних зустрічей з однокласниками, день знайомств із новими вчителями, день, коли літо ще не пішло, а осінь остаточно не настала. День, коли хочеться радіти, сміятися, гратися. І це було враховано при підготовці свята з нагоди початку нового навчального року, адже його провели у формі дитячої гри «Передай далі». Учасників дійства  привітала відома виконавиця Євангеліна Шмід, яка виконала гімн України в авторській обробці. Присутні співали, танцювали, виголошували кричалки-руханки, брали участь у танцювальному флешмобі і,звичайно, підтримуючи шкільні традиції,  виконали шкільний гімн, а першачки отримали у подарунок від одинадцятикласників значок із словами шкільного гімну «Нас з’єднала 15 школа». А саме такі спільні заходи єднають дітей, батьків, вчителів в одну велику шкільну родину.

                                      Автор: Верхова І.П., заступник з навчально-виховної роботи

Готуємося до нового навчального року

    Напередодні Дня знань у закладі проведено педагогічну раду «Підсумки роботи у 2018-2019 н.р. та пріоритетні напрямки роботи закладу на новий  2019-2020 н.р». Учасники педради заслухали директора закладу Істоміну Світлану Ярославівну, яка проаналізувала діяльність школи у 2018-2019 н.р.  та ухвалили пріоритетні завдання розвитку закладу.