Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Цей день пройти й початись мав не так…

       Важливий і знаковий день, день, до якого йдуть всі учні упродовж свого шкільного життя, – це день випуску та вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту. Цього року він дійсно

                   Пройти й початись мав не так:

                   Ми мали всі зустрітись на Майдані,

                   І з парку йти веселою ходою радісні

                   Й від щастя  наче п’яні… –

                   А він сьогодні йде ось саме так…

      25 червня у 12 годині у Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 15 пройшло вручення документів про закінчення 11 класу. У залі рідного закладу зібралися випускники 2022 року, їхні батьки, друзі, вчителі. Із щемливою промовою звернулася до присутніх директор школи Істоміна С.Я., яка акцентувала увагу на тому, що сьогоднішні діти – це майбутнє нашої держави, вільної, незалежної, суверенної;  а для цього  вони мають виховати в собі людину, стати професіоналами, боронити та розбудовувати рідну країну.

     Гості свята – начальник Обласної військової адміністрації Коваль В.С. та директор департаменту освіти і науки ОДА Коржевський П.М. – стали активними учасниками дійства. Очільник області зворушливо привітав випускників, закликав пам’ятати своїх вчителів, дякувати батькам, зробити правильний вибір, жити яскраво та змістовно, бути оптимістами.

     За умов воєнного часу випускниками школи стали одинадцятикласники із східних областей України, які отримали свій перший документ про освіту саме в нашому закладі.

     Маємо надію, що 59 випуск п’ятнашки досягне поставленої мети та стане гордістю школи.

 

  А 28 червня відбулася ще одна важлива подія у житті школярів -  вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту для дев'ятикласників. Ми вітаємо їх із здобуттям першого у житті важливого документу.

            Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

Останній дзвоник мав у школах задзвеніти…

Останній дзвоник мав у школах задзвеніти,

А потім – вальс, і незабутній Випускний.

Але чомусь це зовсім інше літо,

І рік навчальний абсолютно не такий…

     І абсолютно не таке свято Останнього дзвоника. Свято, яке за умов воєнного часу,  проведено в онлайн-режимі для всіх учнів нашої школи. Класні керівники творчо підійшли до організації цього знакового заходу: створили фотоальбоми  успіхів і досягнень «Разом до перемоги» (5-Б, В, 6-А, 9-Б класи, кл. керівники Русіна С.П., Левицька С.М., Шостак О.О., Давидюк Д.П.); виконали творчу вправу «Ми з України», продовживши речення «Україна унікальна, тому що…», «Україна така ж держава як і всі, тому що…» (7-А, кл. керівник Фідря Н.М.), провели онлайн-чаювання «Найкращі спогади про 2 клас» та створили лепбук (2-А клас, кл. керівник Фірсова О.В.), вітали однокласників із закінченням навчального року за допомогою вправи "Відкритий мікрофон" (2-В  клас, кл. керівник Гаврилюк В.В.); діти прочитали власноруч написані вірші про роки навчання та про те, як змінила всіх війна (11-А кл, кл. керівник Сохацька А.І.); поділилися планами на майбутнє та виконали пісні «Стефанія» та «Ой у лузі червона калина» (10-А, 7-Б кл., кл. керівники  Костюк В.В., Почтова О.В.). На початку свята в усіх 1-11 класах прозвучав Гімн України і вперше ми не завершили рік спільним виконанням гімну школи, але мали змогу всі одночасно дати останній дзвоник.

      До випускників зі словами підтримки та напуття  звернулися директор Істоміна С.Я. та завучі Верхова І.П., Савчук М.В., Сігільєтова І.А., Сорокіна О.І., які побажали їм невтомно йти до своєї мети, бути справжніми патріотами і висловили сподівання на зустріч офлайн тоді, коли настане врешті день, й закінчиться війна.

  

 

                     Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

 

 

Свято радості та надії на майбутнє…

  Початок літа упродовж багатьох десятиліть асоціюється у нас із світлим та радісним святом  – Днем захисту дітей, яке цьогоріч стало чи не не найбільш трагічним в історії сучасної України, що потерпає від агресії росії, яка призвела до травмування та смерті великої кількості українських дітей.

  1 червня – ідеальний привід нагадати дорослим про те, що  День захисту дітей – не формальне свято, а обов’язок кожного, хто досяг повноліття, піклуватися про життя, здоров’я, здійснення  мрій та сподівань наших маленьких співвітчизників.

   В цей день у всіх 1-11 класах школи пройшли заходи, на яких учасники освітнього процесу говорили про те, як змінила війна їх самих, їхніх батьків, їхніх друзів, їхні найближчі плани, поділилися думками та прочитали вірші про щасливе майбутнє у вільній, суверенній та мирній Україні.

 

                                                Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

І вишиванка народу пам’ять збереже

  Весна. Травень. Буяння кольорів. Розмаїття настроїв. Вишиванка. Невипадково, що Всесвітній день української вишиванки відзначається саме у третій четвер останнього місяця весни.

  Вишиванка — це  один із найсокровенніших елементів нашої культурної спадщини, символ волі та любові до України. Це наша культурна зброя, що обʼєднує всіх українців! Сьогодні вона - нагадування, що ми єдині і консолідовані і Україна обов’язково переможе!

 Саме тому учнівський та учительський колективи нашої школи (не зважаючи на заняття в онлайн-форматі) доєдналися до відзначення цього знаменного дня: створили фотоальбом «Вишиванка народу пам’ять збереже» та провели поетичний вернісаж «Вишиванка в моєму серці…».

                                      Автор: Верхова  І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Про життя і здоров’я дбай – дорожні правила вивчай!

 Напередодні літа, коли діти зазвичай більше часу проводять на вулиці, в Рівненській спеціалізованій школі № 15 з 23 по 29 травня 2022 року було проведено Загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху. Адже навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні для  формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров’я. Усі заходи проведені вчителями онлайн з використанням різноманітних форм роботи: години спілкування, віртуальні подорожі, бесіди, ігри, перегляд тематичних відео та презентацій. Школярі мали можливість створити алгоритм дій при ДТП, пригадати пам’ятки учасника дорожнього руху.

 Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи