Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Подорож до Карпат

  В останній день навчання учні 8-Б класу віртуальну подорож на виховній годині «Всім серцем любіть Україну свою» змінили на реальну – відправились у туристичну поїздку до Карпат. Упродовж подорожі відвідали Підгорецький замок, побували в селах Явора та Бориня (Турківський район Львівської області), де більше дізналися про життя бойків, взяли участь у майстер-класі сироваріння, куштували смачні карпатські страви, вчилися виконувати танцювальні композиції у супроводі коломийок, милувалися краєвидами гір і насолоджувалися спілкуванням. Повертаючись додому, завітали до міста Львів, де, окрім знайомства з пам’ятками архітектури, взяли участь у квесті «Наша історія», вчилися стріляти з лука, боронитися шаблею, розгадувати ребуси. Чисте повітря, джерельна вода, приємна дружня атмосфера додали наснаги й сил як дітям, так і дорослим.

 

                                                                                                      Автор: Давидюк Д.П., класний керівник 8-Б класу

«Ну от і все, скінчилося навчання»

 Непростий 2020-2021 навчальний рік  добіг кінця,  і шкільний  дзвоник поставив крапку у цьому «нелегкому дійстві». 4 червня 2021 року у  2-10-х  класах Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 відбувся останній урок, для проведення  якого класні керівники обрали різноманітні, цікаві та незвичні форми. Так, у 6-Б класі (кл. керівник Почтова О.В.) це був урок-вистава «Україно, цвіти, у любові та добрі», під час якої учні грали на музичних інструментах, співали, інсценували уривки з повісті  К. Нестлінгер «Конрад, або Дитина з бляшанки»; у 8-Б класі (кл. керівник Давидюк Д.П.) –  віртуальна подорож «Всім серцем любіть Україну свою» з переглядом відео «Сім  чудес Рівненщини», вікторина  «Знаємо історію рідної країни», складання сенканів «Україна», «Патріот», «Рівне»; у 5-В класі (кл. керівник Ільчук І.Р.) – учні створили велике серце з маленьких пазлів, щоб показати як сильно вони  люблять нашу неньку Україну і будуть  оберігати її завжди; у 7-А  класі (кл. керівник Бондарчук А.О.)  – година дослідження  «Україна від А до Я», із складанням топ топ 5 місць, персоналій, брендів; у 8-В класі (кл. керівник Звягінцева Т.В.) – ток-шоу  «Українське Євробачення» з презентацією досягнень учасників освітнього процесу; у 9-А класі (кл. керівник Левицька С.М.) – усний журнал «Топ-10 борців за Незалежність України»; у 10-Б класі (кл. керівник Сохацька А.І.)  – година спілкування «Виклики  2020-2021 року». Маємо надію, що літо для наших учнів буде таким же яскравим та незабутнім, як і заходи, проведені класними керівниками.

 

 

 

                                              Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Навчання лідерів

  Від того, якими вийдуть в самостійне життя сьогоднішні школярі, залежить майбутнє нашої держави. А виховання справжнього лідера - розумного, ерудованого, ініціативного, креативного, толерантного -  завдання надзвичайно непросте. Показово, що цей процес хвилює  керівництво нашого міста на чолі з мером Олександром Третяком, який ініціював роботу загальноміського учнівського Форуму «Живи, навчайся та працюй у Рівному» із нагоди Міжнародного дня захисту дітей та відзначення 30-ої річниці Дня Незалежності України. Лідери учнівського самоврядування Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 Левицька Тетяна, Кур’ят Максим, Бондарчук Олександра взяли активну участь у проведенні заходу, в ході якого школярі навчилися розрізняти класифікації відповідальностей, аспекти міжособистісного спілкування, відрізняти булінг від конфлікту, ознайомилися із 10 основними правилами роботи у соціумі, зустрілися із психологами, представниками Пласту, шкільними поліцейськими, працювали над розвитком критичного мислення та веденням дискусій. І як результат отримали Сертифікати, що надихнуло їх на продовження активної діяльності, отож, сподіваємося, що знання, набуті під час Форуму, допоможуть удосконалити роботу шкільного Парламенту  та стати школярам лідерами у житті.

  

 

                           Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

Дзвінок останній – перший крок в житті…

  Сьогодні веселий передзвін шкільного дзвоника сповістив про закінчення навчання для учнів 1 та 11 класів Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15. Незвично, в червні, у гарний сонячний день на шкільному подвір’ї,  у присутності лише першачків та одинадцятикласників відбулося традиційне Свято останнього шкільного дзвоника. Схвильовані одинадцятикласники та їхні батьки, вражені дійством першокласники, тепла промова директорки, Гімн школи, вальс випускників, побажання наймолодших та слова вдячності найстарших учнів, виступ ансамблю «Мрійники» зробили свято щемливим, трепетним, домашнім. І це особливо запам’ятається випускникам 2021 року, адже вони ідуть у доросле життя, а дзвінок останній – перший крок в житті…

 

 

 

                                                              Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

Живи, навчайся та працюй…

  Захист дітей – обов’язок свідомого, дорослого громадянина. І потрібно це робити не тільки у День захисту дітей (1 червня), а  й повсякчасно. Підлітки мають бути не лише ознайомлені із своїми правами, а й активно користуватися ними. Саме з цією метою 28 травня для учнів 9 класів Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 адміністрацією організовано зустріч з начальником Департаменту міграційної служби Рівненської області Драпчинською Л.А. та співробітником цієї ж установи Іванюк В.М., які ознайомили  школярів  з нормативною базою, правовими аспектами оформлення документів та перевагою ID карток, що допоможе їм у майбутньому жити, навчатися та працювати. 

  

 А представники батьківської  громадськості  5-11 класів 30 травня взяли участь у міському Батьківському форумі «Живи, навчайся та працюй у Рівному!», де обговорювались проблеми сучасної молоді, шляхи їх подолання та роль батьків у цьому процесі. Сподіваємося, що спільні зусилля батьків, педагогів та громадськості сприятимуть створенню безпечного освітнього середовища та реалізації дітей у самостійному житті.