Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Вишиванка – душа України

   Вишиванка – код нації, оберіг, гордість України… Як  тільки не називали український вишиваний одяг. І це не випадково, адже відомо, що кожен стібок, колір мають свою історію і значення. День української вишиванки, який зазвичай відзначають у третій четвер травня, цьогоріч припав на 16.05. У цей день 579 учнів  та 35 вчителів Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 прийшли на навчання у вишиваному одязі, що ніби  розфарбувало похмурий травневий день. А ще у кабінеті праці учениця 6-А класу Бойчук Олександра разом із вчителькою Савчук Марією Валерієвною провели майстер-клас з вишивання у техніці занизування. Окрім того у рекреації ІІІ поверху закінчено інсталяцію «Традиційний орнамент Рівненщини у кольоровій гамі прапору  Сп.Ш № 15».

              Інсталяція «Традиційний орнамент Рівненщини у кольоровій гамі прапору  Сп.Ш № 15»

 

                                                              Автор: Верхова І.П., заступник з навчально-виховної роботи

Привітали талановитих

   Травень – місяць, коли в школі йдуть «жнива», тобто  підводяться  підсумки того, як упродовж року працювали учні та їхні наставники, вітають переможців олімпіад, захисту наукових робіт МАН, різноманітних турнірів, конкурсів, змагань. Цьогоріч шкільне свято пройшло під гаслом «Таланти вітають таланти», адже привітанням стали не тільки вручення традиційних грамот «Гордість школи», щемливі слова директора Істоміної Світлани Ярославівни, а й виступи призерів творчих конкурсів «Веселий вулик» (гурт «Мрійники», солісти Ваніцька Соломія, Липко Валерія та співачка, переможниця більш як 40 дитячих конкурсів краси Шмід Євангеліна), «Веселі закаблуки» (Кучин Богдан та Шуль Марія, Міліневська Марта та Фоломієв Максим) і солодкий стіл, організований коштом батьківського комітету. Бажаємо учням натхнення, прагнення працювати над собою, покращувати власні досягнення. І сподіваємося, що у наступному році перемог буде ще більше.

                                                         Автор: Верхова І.П., заступник з навчально-виховної роботи

День матері

  Мама, матуся, матінка… Скільки ніжності і добра в цьому єдиному слові! Безліч побажань любові та підтримки мами всього світу отримали 12 травня, у міжнародний День матері. Учні 5-А класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15  теж не залишились осторонь цієї події і запустили власний флешмоб під назвою «Найкраще фото моєї матусі». Цей захід став цікавою подією у житті учнів класу. Ми щиро бажаємо, щоб всі наші мами завжди були щасливими і усміхненими, як на цих фото!

                                                                          Автор: Бондарчук А.О., класний керівник 5-А класу

 

Молодь обирає здоров᾿я

  У рамках міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» 10 травня 2019 року на базі Рівненської ЗОШ № 24 пройшов конкурс-захист плакатів-агіток з теми «Бережи своє здоров’я» та конкурс фоторобіт «Здоров’я –мудрих гонорар!» з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді, організації змістовного дозвілля, формування національної свідомості учнів та їх оздоровчої культури, формування вміння цінувати життя, здоров’я в усіх його аспектах. Наша команда «Спортивні панди» малювала плакат на тему «Здорове сьогодення, успішне та щасливе майбутнє». 

   

 

                                                                                                 Фотографія з конкурсу фоторобіт

11 травня 2019 року на базі Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №15 відбувся  конкурс  літературно-музично-спортивних  міні-композицій «Ми за здоровий спосіб життя»,  у якому «Спортивні панди»  гідно представили нашу школу. Виступ був емоційний, демонстративно-повчальний, позитивно зорієнтований  та драйвовий, який завершився флешмобом та танцем команди, до якого приєднався увесь зал. «Спортивні панди» найкращі!

                                         Керівник команди Холодько Андрій Володимирович, вчитель географії

Тиждень безпеки дорожнього руху у школі

  У квітні-травні 2019 року  в рамках  Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху класними керівниками проведено виховні години із залученням  працівників УПП м.Рівного. Під час спілкування з гостями діти пригадали правила безпеки на дорозі, користування пішоходними переходами, поведінки у міському і власному транспорті, мопедами та велосипедами. Для проведення занять з попередження дорожньо-транспортного травматизму вчителі використали матеріали он-лайн уроків на платформі, що створена за участю експертів з безпеки дорожнього руху за ініціативи ГО «Traffic Challenge» та за підтримки Національної поліції України та Уряду України.   Для учнів 1-8 класів були проведені практичні заняття, сюжетно-рольові ігри з правил дорожнього руху. Учні 4-В класу напередодні пасхальних свят взяли участь у проведенні майстер-класу з розпису пасхальних яєць  та подарували  їх працівникам УПП, які у свою чергу  подарували  дітям посібники з правид дорожнього руху. Оформлена виставка малюнків «Увага! Діти на дорозі».

                                                                                      

                                                                    Автор: Сорокіна О.І., заступник з навчально-виховної роботи