Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Зимові розваги

   Справжня зима завітала у Рівне, і вчителі  Рівненської спеціалізованої школи № 15 вирішили залучити учнів до створення сніговиків, адже це не тільки відпочинок, розваги, а й рухові активності, які сприяють формуванню здорового способу життя, спільній роботі у команді, створенню гарного настрою. У «Сніговик FESTI» взяли участь  початкові класи (1-В, 2-Б, 2-Г, 3-Б, 3-Г, 4-А, 4-Б), середні (5-А,5-Б, 6-А, 6-Б, 6-В, 7-А, 7-В, 8-Б,  8-В)  і старші класи (9-Б, 10-А, 11-Б). Зимові розваги пройшли весело і невимушено. 

                                              Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

Підвищуємо методичний рівень

  Створити безпечний освітній простір – завдання всіх учасників освітнього процесу, це питання хвилює і батьків, і вчителів, воно піднімається на державному рівні.  І тому  28 грудня вчителі школи  зібралися на педагогічну раду «Створення безпечного освітнього середовища  – необхідна умова роботи НУШ», яку провела заступник директора Верхова І.П. Педрада пройшла у формі тренінгу, під час якого практикувалися різні вправи («Подаруй усмішку», «Очікування», «Правила роботи», ділова гра  «Створюємо безпечне освітнє середовище», що передбачала створення відеоконтенту від імені батьків, вчителів, учнів, адміністрації, громадськості). Сподіваємося, що напрацювання педагогів стануть їм у пригоді у подальшій роботі.

                                        Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

Створюємо затишок у школі

   Новий рік,  Різдво, бажання тепла та затишку – все це спонукало вчителя праці Савчук М.В. креативно підійти до оформлення ще однієї цікавої фотозони, яка дуже припала до смаку і учням, і вчителям, і гостям школи.

 

 

Усім щасливого Різдва…

 Усім щасливого Різдва побажали учасники  вокального гурту «Мрійники» (керівник Костюк В.В.), які взяли участь у міському  святковому дійстві «Різдвяні піснеспіви», а ще підготували святковий Вертеп, який зможуть побачити учні школи після канікул.

                                            Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Добро на Різдво

  Новорічно-різдвяні свята зазвичай пов’язують  із очікуванням  дива, подарунками, гарним настроєм. А зробити це диво реальним спробували учні Рівненської спеціалізованої школи № 15, і саме тому упродовж 1-16 грудня у закладі проводилася акція «Діти – дітям», в ході якої школярі зібрали та передали у ПДМ канцтовари, книжки, розмальовки,  ігри для дітей, що потребують допомоги. Сподіваємося, що ці дарунки зроблять святкові дні яскравішими та радіснішими.

               Автор: Верхова І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи