Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Оголошення! Прийом документів до 1 класу.

Прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу відтерміновується до завершення карантинних заходів, а саме до 11 травня! 

Додатково повідомляємо, що в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу. Система дозволяє батькам в режимі онлайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначати необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. Система  доступна за посиланням school.isuo.orq та є безкоштовною для всіх користувачів.

До уваги учнів та батьків!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №291 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" карантин продовжено до 11 травня!

Оголошення! Прийом документів до 1 класу.

Прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу відтерміновується до завершення карантинних заходів, а саме до 24 квітня! 

 

До уваги учнів та батьків! Розпочинає діяти дистанційна форма навчання

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу (COVID- 19)», розпорядження міського голови від 12.03.2020 № 266-р «Про попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста Рівного», з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28 та 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та на виконання  наказу управління освіти  № 92-осн  від 13.03.2020 «Про заходи щодо запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID-19)» у  Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів  № 15 призупинено освітній процес із 13.03.2020 до 03.04.2020 року. 

  З 16.03.2020 до 03.04.2020  року  у Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів  № 15 розпочинається дистанційне навчання  для здобувачів освіти.

  Кожен класний керівник спільно з учителями-предметниками створює групи у месенджері Viber з метою поширення завдань та теоретичного матеріалу з дисципліни.

  Можливі індивідуальні консультації вчителів-предметників  у телефонному або онлайн-режимі.

  Завдання вчителів (за потреби) прохання виконувати письмово з метою забезпечення якісного контролю.

  Перевірка рівнів знань учнів здійснюватиметься  після виходу з карантину (не раніше ніж за тиждень).

  Усі питання вирішувати з класним керівником та учителями-предметниками.

   Гаряча лінія для з’ясування питань, які виникатимуть під час дистанційного освітнього процесу:

   050-435-04-81 – Сорокіна Ольга Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи;

   067-775-64-76 – Верхова Ірина Павлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи;

   099-262-45-88 – Сігільєтова Ірина Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи;

   068-022-69-82 – Савчук Марія Валеріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

 

Душею відчути Тарасове слово

   10 березня,  у День пам’яті Тараса Шевченка, учні 7-Б класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15  разом з батьками та класним керівником завітали до Рівненського драмтеатру, переглянули поетичну містерію за творами Великого Кобзаря «Та не однаково мені…». Діти поринули у світ акторського прочитання творів Генія українського народу. Їх вразило незвичне дійство на сцені, яке спонукало задуматись про минуле, сучасне та майбутнє нашої країни, помолитись разом з акторами за Україну. Сподіваємось, враження від вистави не залишать байдужими дитячі серця.

 

                                                                  Автор: Давидюк Д.П., класний керівник 7-Б класу