Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Святий Миколай завітає до усіх!

     Волонтерство – основа діяльності учнівського самоврядування будь-якої школи. Не винятком є і Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15, учні якої разом із батьками та вчителями завжди долучаються до загальноміських та шкільних акцій підтримки всіх, хто потребує допомоги.  Цьогоріч 13 грудня на майдані Незалежності у Рівному пройшов різдвяний ярмарок «Врятуємо життя разом», кошти від якого стануть фінансовою підтримкою для онкохворих дітей. Батьки разом з дітьми власноруч приготували різноманітну випічку, сувеніри.  Старшокласники завзято торгували, адже всіх об᾿єднувала єдина мета – допомогти, підтримати.  Напередодні  та під час ярмарку  учнями школи було зібрано 11 тисяч 078 гривень. 

     У цей непростий для країни час школярі пам᾿ятають і про важливість духовного подвигу, милосердя та патріотизму. У закладі була проведена ще одна благодійна акція   – «Святий отче Миколай, воїнам ООС допомагай!», під час якої  зібрано  шкарпетки, станки для гоління, засоби санітарії та гігієни, цукерки, печиво, варення і все це передали на передову через волонтерську організацію «ДАР». Окрім того воїни отримають відео-привітання  від учнів 1-11 класів, які ті готували, починаючи від Дня захисника Вітчизни і до Дня Збройних Сил України. Волонтерам було приємно отримати подяку від бійців Рівненського розвідбатальйону за ті подарунки, які школярі підготували для них.

    Подарувати свято дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують особливої уваги та піклування,  передати частинку добра та світла, та віру в те, що мрії збуваються, прагнули учні школи, провівши благодійну акцію «Діти дітям», з нагоди Свята  Миколая та Дня Подяки. Загалом ми здали 67 пакетів одягу, взуття, іграшок, 20 пакетів канцтоварів.

 Дякуємо усім, хто долучився до благодійних справ, учням, батькам, пересічним перехожим, які не залишились осторонь, протягнувши таким чином ниточку добра і милосердя.

   

                                                                                            Автор: Верхова І.П., заступник з навчально-виховної роботи