Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Старт Конкурсу від Євгена Клопотенка

 З метою підвищення та поширення рівня культури здорового харчування в закладі, привнесення нового смакового та естетичного забарвлення шкільному харчуванню колектив Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 активно долучився до участі  в конкурсі «Конкурс від Євгена Клопотенка» у рамках проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

 Другим етапом Конкурсу було передбачено впровадження тестового меню, згідно якого один-два дні на тиждень учні харчуються за новими рецептами від Євгена Клопотенка. Таке меню було розроблене адміністрацією школи спільно з активом «Healthy Schools» та підприємцем Шустік Л.І. відповідно до нового «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», автором якого є висококваліфікований кухар, кулінарний експерт, випускник французької школи кулінарії  Le Cordon Bleu та автор проекту «Нове шкільне харчування» Євген Клопотенко.  Презентація тестового меню  в Сп.Ш № 15 відбулася 4 лютого 2020 року. Учителі разом з дітьми ознайомилися із назвами нових страв, їх інгредієнтами, дізнались цікаву інформацію про спеції. До організації харчування цього дня були залучені  учні 5-6 класів, для яких працівники їдальні  організували майстер-клас, у ході якого діти навчилися правильно сервірувати столи, прикрашати страви перед подачею, допомагали молодшим школярам правильно користуватися виделками, привчали до самообслуговування. Проведене  опитування відвідувачів їдальні – і дітей, і дорослих –підтвердило, що більшості    сподобалися нові страви.

  

 

 

 

 

 

 4 лютого проведено «День творчості». У своїх малюнках школярі передали враження від страв, приготовлених за рецептами із збірника Євгена Клопотенка.

 

 Маємо надію, що діти згодом оцінять нове меню, адже наша основна мета – формування вмінь і навичок, які знадобляться  впродовж життя, тому змінювати ставлення до їжі потрібно розпочинати на етапі формування особистості.

  

  

  

     #HealthySchools_UA#sph15

      https://youtu.be/EC3LLO2sWwM                     

                                 Автор тексту: Сорокіна О.І., заступник директора з навчально-виховної роботи