Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Правила прийому до закладу освіти

 

 Про прийом документів для зарахування дітей до першого класу у 2021 році

 Відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованого Міністерством юстиції України 05 травня 2018 року, «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», рішення Виконавчого комітету Рівненської міської ради від 09.02.2021 р. № 38 «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти територій обслуговування», наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради № 42-осн. від 10.02.2021 «Про прийом документів для зарахування дітей до першого класу»

  Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради розпочинає  з  01 квітня 2021 року прийом заяв та документів, визначених пунктом 4 розділу І Порядку, для зарахування дітей до першого класу.

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

  1. Одному з батьків дитини особисто подати заявуна ім᾿я керівника закладу (при собі мати документ, що посвідчує особу заявника відповідно до пункту 4 розділу І Порядку). У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред᾿явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.
  2. До заяви додати такі документи:
  • копію свідоцтва про народження дитини (при собі мати оригінал);
  • копію документа, який підтверджує місце реєстрації дитини;
  • оригінал або копіюмедичної довідки за формою первинної облікової документації  № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов᾿язкового медичного профілактичного огляду»;

 Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування  до 1-го класу закладу освіти мають:

  - діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти: (наказ від 09.02.2021 № 38-осн Управління освіти Виконавчого комітету Рівненської міської ради ):

  Вулиці:  проспект Миру (від початку вулиці до вулиці Симона Петлюри), Директорії, Пушкіна, провулок Пушкіна, провулок Млинівський, Міцкевича (від проспекту Миру до вулиці Кавказька – обидва боки), князя  Володимира (від початку вулиці до вулиці Міцкевича – обидва боки),  Древлянська,  Свободи, Пластова,  Миколи Хвильового, Петра Полтави, Євгена Гребінки, Квітки-Основ’яненка, Соборна (від  початку вулиці до будинку № 32 – парні номери, до парку ім. Т. Шевченка – непарні номери).

  Це право може підтверджуватись одним з документів, перелік яких зазначено у листі-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р.;

  • діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
  • діти працівників закладу освіти.

 

  Прийом документів здійснюється у:

  • вівторок з 10:00 до 13:00;
  • четвер з 10:00 до 12:30;
  • п᾿ятницю з 10:00 до 16:00

    з  можливістю  попереднього запису, який здійснюється  телефонічно

(приймальня директора  тел. 62-09-16).

 Додатково повідомляємо, що в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу. Система дозволяє батькам в режимі онлайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Система  доступна за посиланням school.isuo.orq та є безкоштовною для всіх користувачів.

 Електронні заяви розглядатимуться адміністрацією закладу з 01.04.2021 по 15.05.2021 та призначатиметься час та дата подачі оригіналів документів, необхідних для зарахування.  

                                                                                                                              Адміністрація закладу

                                                                                                                                                                                                                        

 

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

   Доводимо до Вашого відома, що у 2021-2022 навчальному році у мережі нашого закладу передбачається відкриття класу, яких працюватиме  за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України», який успішно реалізується в Україні з 2008 року.  Детально ви зможете ознайомитися з проєктом на сайті «Інтелект України»   (https://intellect-ukraine.org.).