Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Оголошення! Прийом документів до 1 класу.

Прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу відтерміновується до завершення карантинних заходів, а саме до 11 травня 2020 року! 

Додатково повідомляємо, що в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу. Система дозволяє батькам в режимі онлайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначати необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. Система  доступна за посиланням school.isuo.orq та є безкоштовною для всіх користувачів.

Оголошення! Прийом документів до 1 класу.

Прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу відтерміновується до завершення карантинних заходів, а саме до 24 квітня! (наказ №25-о/д від 23.03.2020)

 

2019-2020 навчальний рік

 

  На підставі рішення Виконавчого комітету Рівненської міської ради  № 123 від 10 грудня 2019 року «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у місті Рівному» за Рівненською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №15 Рівненської міської ради закріплено територію обслуговування:

Вулиці:  Проспект Миру (від початку вулиці до вулиці Симона Петлюри), Директорії, Пушкіна, провулок Пушкіна, провулок Млинівський, Міцкевича (від проспекту Миру до вулиці Кавказька – обидва боки), князя  Володимира (від початку вулиці до вулиці Міцкевича – обидва боки), Древлянська, Свободи, Пластова, Миколи Хвильового, Петра Полтави, Євгена Гребінки, Квітки-Основ’яненка, Соборна (від початку вулиці до будинку № 32 – парні номери, до парку ім. Т. Шевченка – непарні номери).

 

До уваги батьків майбутніх першокласників!

 

  Ми маємо нагоду привітати вас із Новим 2020 роком, якого так чекала ваша малеча. Розуміючи, що Ваші діти у 2020 році будуть долати нові вершини у своєму житті, стануть учнями.  Звертаємося до Вас із проханням вирішити важливе питання, до якого причетні тільки ви, – батьки!

 Доводимо до Вашого відома, що у 2020-2021 навчальному році у мережі нашого закладу передбачається відкриття чотирьох 1-х класів, один з яких може працювати за освітнім проєктом «Інтелект України», який успішно реалізується в Україні з 2008 року.  Детально ви зможете ознайомитися з проєктом на сайті «Інтелект України», на якому з січня  2020 року розпочнеться підготовка до школи на окремих сторінках «Крокуємо до школи, вчимося бути учнями». Ви будете отримувати інформацію, практичні поради, відповіді на ваші питання через професійні зустрічі з психологом Проєкту – Щербаковою Оленою Олександрівною, кандидатом психологічних наук, а також, з лікарями Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, його директором – доктором медичних наук, професором Даниленком Георгієм Миколайовичем.

                                                                                                                         Адміністрація

 

 

Про прийом документів

для зарахування дітей до першого класу

у 2020 році

 

  Відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованого Міністерством юстиції України 05 травня 2018 року, «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про організацію ведення  обліку  дітей дошкільного,  шкільного віку  та учнів у місті Рівному» № 123 від 10.12. 2019 р., наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради № 82-осн. від 04.03.2020р.  

        Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради розпочинає з  01 квітня 2020 року прийом заяв та документіввизначених пунктом 4 розділу І Порядку, для зарахування дітей до першого класу.                                                                                                   

 Для подачі документів необхідно:

 1. Одному з батьків дитини особистодо 31 травня  подати заяву на ім᾿я керівника закладу (при собі мати документ, що посвідчує особу заявника відповідно до пункту 4 розділу І Порядку). У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред᾿явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.
 2. Надати копію свідоцтва про народження дитини(при собі мати оригінал).
 3. Надати оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації  № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов᾿язкового медичного профілактичного огляду», копію карти профілактичних щеплень (при собі мати оригінал).

 Прийом документів здійснюється у приймальні директора (2 поверх):

 • вівторок   з 10:00 до 16:00;
 • четвер      з 10:00 до 16:00;
 • п᾿ятниця  з 10:00 до 16:00

 Є можливість попереднього запису на прийом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018-2019 навчальний рік

ОГОЛОШЕННЯ

для батьків майбутніх першокласників!

         Адміністрація Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради повідомляє,  що з 01.02.2019 року оголошується прийом документів до першого класу 2019-2020 навчального року. Заклад керується Наказом  МОН України № 367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та розпорядженням міського голови Рівного від 04.12.2018 № 1113-р «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування».

Прийом документів здійснюється у приймальні директора (2 поверх).

 • понеділок з 10:00 до 13:00;
 • четвер      з 10:00 до 14:00;
 • п᾿ятниця з 10:00 до 14:00

Є можливість попереднього запису на прийом.

 

Для подачі документів необхідно:

 1. Одному з батьків дитини особисто до 31 травня  подати заяву на ім᾿я керівника закладу (при собі мати документ, що посвідчує особу заявника відповідно до пункту 4 розділу І Порядку). У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред᾿явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.
 2. Надати копію свідоцтва про народження дитини (при собі мати оригінал).
 3. Надати оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації  № 086-1/0  «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов᾿язкового медичного профілактичного огляду».

 

 

 

Інформація для батьків майбутніх першокласників

   На виконання наказу МОН України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» (розділ «Зарахування до початкової школи»,  п. 2),  розпорядження Рівненського міського голови від 04.12.2018 р. № 1113-р «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування», наказу управління освіти Рівненського міськвиконкому від 26.12.2018 р. № 638-осн. «Про прийом документів для зарахування дітей до 1 класу», згідно з поданими заявами батьків та відповідних документів, видано наказ по школі від 31.05.2019 р. № 76-о/д «Про зарахування учнів до 1-го класу».

До закладу зараховані 123 учні.

Сформовано 4 класи.

Вільних місць немає.

Претендентів на вільні місця немає.

 

      Списки зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ розміщені на інформаційному стенді закладу.

      

 

     04.06.2019р.  о 17:00 в актовій залі школи відбудуться  збори батьків майбутніх першокласників.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Адміністрація