Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Правила прийому до закладу освіти

 

Набір учнів до 1-х класів 2022-2023 н.р.

  З 01 квітня 2022 року оголошується прийом документів до 1-го класу 2022-2023 навчального року. 

  Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367, наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради від 30.09.2021  № 372-осн.  «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування».

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

  1. Одному з батьків дитини особисто подати заяву на ім᾿я керівника закладу (бланк заяви видається навчальним закладом) (при собі мати документ, що посвідчує особу заявника відповідно до пункту 4 розділу І Порядку). У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред᾿явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.
  2. До заяви додати такі документи:
  • копію свідоцтва про народження дитини (при собі мати оригінал);
  • копію документа, який підтверджує місце реєстрації дитини;
  • оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації  № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов᾿язкового медичного профілактичного огляду» та копія карти щеплень (медичні документи видає ваш сімейний лікар або педіатр, копію карти щеплень завіряє медичний заклад).
  •     Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування  до 1-го класу закладу освіти мають:

  - діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти: (наказ № 372-осн. від 30.09.2021 управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про закріплення за закладами загальної середньої освіти територій обслуговування"):

  Вулиці:  проспект Миру (від початку вулиці до вулиці Симона Петлюри), Директорії, Пушкіна, провулок Пушкіна, провулок Млинівський, Міцкевича (від проспекту Миру до вулиці Кавказька – обидва боки), князя  Володимира (від початку вулиці до вулиці Міцкевича – обидва боки),  Древлянська,  Свободи, Пластова,  Миколи Хвильового, Петра Полтави, Євгена Гребінки, Квітки-Основ’яненка, Соборна (від  початку вулиці до будинку № 32 – парні номери, до вул. В.Чорновола – непарні номери).

  Це право може підтверджуватись одним з документів, перелік яких зазначено у листі-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р.;

  • діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
  • діти працівників закладу освіти.

 

Прийом документів здійснюється у:

  • вівторок з 10:00 до 13:00;
  • п᾿ятницю з 10:00 до 16:00

    з  можливістю  попереднього запису, який здійснюється  телефонічно

(приймальня директора  тел. 62-09-16).

 Адміністрація Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 повідомляє, що у  2022-2023 н.р. в закладі традиційно планується відкриття 1-го класу, учні якого навчатимуться за Освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України». Навчання в такому класі відбуватиметься за апробованими інноваційними методиками. Детальну інформацію можна отримати на сайті www.intellect-ukraine.org.