Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Гурткова робота

 

                   Графік проведення занять гуртків

Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради у 2021-2022н.р.

 

Назва гуртка

ПІБ керівника гуртка

Кабінет

Дні тижня

Час проведення

 «Мрійники»

(Вокальний ансамбль)

 

Костюк Вікторія Валентинівна

36/

актова зала

Понеділок

 15:15 -18:15

 

Вівторок

15:15-18:15

 

«Барва»

(Образотворче мистецтво)

Синельникова Єлена

 Юріївна

39

Понеділок

15:15 -16:00

Середа

15:15 -16:45

«Веселка»

Антонюк

Ольга Олександрівна

104

Понеділок

15:15 -16:45

Середа

15:15 -16:45

«Волейбол»

Істомін

Олег Валерійович

спортивна зала

Вівторок

 

 16:00 -17:30

Четвер

16:00 -17:30

«Футбол»

Регулич Микола Михайлович

стадіон

Понеділок

15:20 -17:00

 

Середа

15:20 -17:00

 

«Сокіл-Джура»

Гапанчак Сергій Борисович

Комплекс «Допризовник»

Середа

15:30 -18:20

 

П’ятниця

15:30 -18:20

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ  ГУРТКІВ Сп.Ш №15   у 2021-2022 н.р.

 

Дні тижня

Години

Назва гуртка

Керівник гуртка

Кабітет

Понеділок

15:15 -18:15

 

 «Мрійники»

(Вокальний ансамбль)

 

Костюк Вікторія Валентинівна

36

15:15 -16:00

«Барва»

(Образотворче мистецтво)

Синельникова Єлена

 Юріївна

39

15:15 -16:45

«Веселка»

Антонюк

Ольга Олександрівна

104

15:20 -17:00

 

«Футбол»

Регулич Микола Михайлович

стадіон

Вівторок

15:15-18:15

 

 «Мрійники»

(Вокальний ансамбль)

 

Костюк Вікторія Валентинівна

 36

 

 16:00 -17:30

«Волейбол»

Істомін

Олег Валерійович

спортивна

Середа

15:15 -16:45

«Барва»

(Образотворче мистецтво)

Синельникова Єлена

 Юріївна

39

15:15 -16:45

«Веселка»

Антонюк

Ольга Олександрівна

104

15:20 -17:00

 

«Футбол»

Регулич Микола Михайлович

  стадіон

15:30 -18:20

 

«Сокіл-Джура»

Гапанчак Сергій Борисович

Комплекс «Допризовник»

Четвер

16:00 -17:30

«Волейбол»

Істомін

Олег Валерійович

спортивна зала

П’ятниця

15:30 -18:20

«Сокіл-Джура»

Гапанчак Сергій Борисович

Комплекс «Допризовник»