Рівненська спеціалізована

школа І-ІІІ ступенів №15

Мрійники

 

Вокальний гурток

                                                                                           Музика - це "вітаміни" для дітей

 

Розклад занять

вокального      гуртка

на І семестр

Вівторок  -  16:00 – 18:00

Четвер –    14:20 – 16:00

                  16:00 – 17:00

Пятниця - 14:20 – 15:05

 

   Вже близько 20-ти років у школі діє вокальний гурток під керівництвом Костюк Вікторії Валентинівни.

  

  Зараз радує своїми виступами вже п᾿ятий склад його учасників. У репертуарі – сучасні та народні, українські та зарубіжні пісні для дітей і юнацтва. Юні співаки не тільки вдосконалюють вокальні навички, а й вчаться грати на акустичних та електроінструментах.

  

 Гуртківці є постійними учасниками шкільних концертів, міських фестивалів та благодійних заходів.

 

 

У конкурсах «Веселий вулик», «Чисті роси», вони ставали призерами і переможцями в номінаціях «сольний спів», «дуети», «гурти» в різних вікових категоріях.

   

   У цьому навчальному році почалися заняття молодшої групи учнів хору 1-2 класів.

  Музичні здібності можна розвинути в кожної дитини, і нехай вона не обере музику своєю професією, однак саме музика сприятиме її успішній реалізації в будь-якій обраній царині та даватиме духовну поживу впродовж усього життя.

 Побажаємо новому колективу творчих успіхів!!!

 

 

19 січня 2018 року гуртківці  Сп.Ш №15 виступили на майдані Незалежності в рамках фестивалю вертепів і вуличних музик «Нова радість стала». Вони віншували та виконали три колядки: старовинні «Пречистая Діва», «Стань, Давиде, з гуслями» та сучасну,  рівненського композитора В. Климюка  «Фестивальна».

«Мрійники» передали свій радісний настрій всім глядачам на майдані. Особливо вразив яскравістю сольний спів Валерії Липко, Марії Мальчевської та Павла Волохова та  хорове триголосся. Доповнив виступ ритмічний супровід на бубні, дзвіночках, трикутнику.

 

 

                                                                                      «Мрійники» мріють про весну

  6 березня в МПК  «Текстильник» проходив фестиваль освітянських хорів з нагоди Шевченківських днів. Нашу школу на фестивалі представляв ансамбль «Мрійники».

  Для виконання  була вибрана пісня О.Злотника на слова Т.Шевченка «Тече вода з-під явора. Весна…».

  Веселе та запальне виконання солістів Валерії Липко та Марійки Мальчевської вразило слухачів.

  А бек-вокалістам під вигуки «Молодці!» аплодувала вся зала.

 

                                                                                             "Мрійники" на студії звукозапису

«Мрійники» на студії звукозапису беруть участь у створенні диску з піснями на слова Т.Г. Шевченка. Перший досвід запису на професійній студії – це хвиля емоцій та радості. Тим більше, що Управління освіти Рівненського міськвиконкому надало змогу записати пісню "Тече вода" безкоштовно.

         

 

2018-2019 навчальний рік

4 грудня 2018 року в Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 15  було проведено семінар для керівників шкільних методичних об᾿єднань класних керівників «Шляхи вдосконалення професійної компетентності класного керівника в умовах Нової української школи».  Шкільний гурт «Мрійники» привітав їх веселою піснею "Школа, вчитель, ти і я" про співпрацю школи, вчителів та дітей.

 

Фестиваль вуличних вертепів та музик "Нова радість стала"

         За традицією, яка існує вже не перший рік, вихованці Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 17 січня брали участь у міському фестивалі вуличних вертепів та музик «Нова радість стала». Дуже приємно, що наші вихованці (учні 5-8, 10-11 класів) під керівництвом вчителя музики Костюк В.В. увійшли до числа десяти найкращих колективів міста та отримали нагороду із рук владики Іларіона у Свято-Воскресенському кафедральному соборі. А 18 січня, у передостанній день святок, в школі пройшов флешмоб «Вашого двора не минаємо, ми вашу хату звеличаємо!», у якому взяли участь всі класи школи і протягом двох перерв виконували найпопулярніші колядки. І хоча свята закінчуються, сподіваємося, що атмосфера свята пануватиме в школі ще довго.

 

 

  Міський фестиваль-конкурс української естрадної та авторської пісні «Веселий вулик»

2018-2019 н.р.

  Вітаємо лауреатів міського фестивалю-конкурсу української естрадної та авторської пісні «Веселий вулик», які гідно представили нашу школу! У виконанні тріо «Фермата», гурту «Мрійники» та солістів прозвучали пісні Тараса Петриненка «Все буде гаразд», Тараса Тополі «Лови момент», «Човен» (з репертуару гурту «Один в каное»), Наталії Прокопенко «Заспівай, мій соловейко». Цей конкурс став справжнім вокальним святом, глядачі і журі із задоволенням слухали пісні.  Щиро радіємо успіхам наших вихованців та бажаємо подальших звершень!

 

 

   09 квітня 2019 року в актовій залі Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15  відбулись два благодійні концерти,  які були організовані для допомоги хворому учню нашої школи Кривошеї Сільвестру. Глядачі почули у виконанні гуртківців пісні про природу, Батьківщину, хороших людей.      Молодша група ансамблю розпочала концерт піснею «Добрим будь». Всі зібрані кошти були передані мамі Сільвестра з побажаннями здоров᾿я.  У виконанні   тріо «Фермата» прозвучала  пісня «Все буде гаразд!».   

      

 

       

 2019-2020 навчальний рік

Розклад занять

вокального гуртка

"Мрійники"

Пн. - 15:15-17:00

Вт. - 15:15-17:00

Пт. - 15:15- 17:00

(Керівник гуртка Костюк В.В.)

 

  Жодне свято в нашій школі не проходить без виступів гурту «Мрійники». Новий  навчальний рік розпочався  з виконання Гімну України та гімну Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15.

  

  А майбутні хористи Бабак Станіслав та Бабак Соломія виконали пісню «Перший дзвоник».

     Молодша група співаків привітала  вчителів з їх професійним святом піснею «То не є проблема». Учні бажали своїм наставникам бути оптимістами і долати всі негаразди. До вітань молодших співаків приєдналася семикласниця Соломія Ваніцька.

 

      Молодша група «Мрійників» активно готується  до інсценізації музичної казки «Канікули». Репетиції проходять весело…!

 

                                                                             Автор:  Костюк В.В., керівник гуртка

 

 

Презентуємо себе у місті

 17 січня учні та вчителі Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 взяли участь у традиційному міському фестивалі Вертепів та вуличних музик «Нова радість стала», що проходив на Майдані Незалежності. Учасники старшої та молодшої груп ансамблю «Мрійники» та одинадцятикласники перевтілилися у  різноманітних героїв. Глядачі із захопленням сприймали дотепні вислови Кризи Фінансівни, Місс Медіа, Сяви Шустрого, колядки  «Дзень-дзелень» та сучасну обробку «Добрий вечір тобі…» (соло Соломії Ваніцької).  Нагородою за виступ стали гучні овації вдячних глядачів.

  

 

    24 лютого у Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 15 відбулася визначна подія – зустріч учнів, які вивчають польську мову та вчителів польської мови міста  із державним секретарем Канцелярії Президента Республіки Польща, міністром Адамом Квятковским.  

                                  Виступ тріо "Фермата"

 

                    Виступ Марії Мальчевської

Всі артисти, які брали участь у концерті, отримали призи від гостей

 

   

 

Свято Весни

   6 березня в актовій залі нашої школи відбулося привітання жіноцтва зі святом Весни. У ньому взяли участь лише хлопчики, як представники сильної половини людства.

   Молодші гуртківці виконали пісню «Мама і я»,  а десятикласник Антон Кравчук порадував слухачів «Весняною прелюдією» Борткевича.

 

 

 

 2020-2021 навчальний рік

Розклад занять

вокального гуртка

"Мрійники"

Пн. - 15:15-16:00

          16:15-17:00

Вт. - 15:15-16:00

        16:15-17:00

Пт. - 15:15- 16:00

       16:15-17:00

(Керівник гуртка Костюк В.В.)

 

  На студії  звукозапису «TVM-records» нарешті були записані плюсові фонограми Гімну школи  та традиційної для зустрічі випускників Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 пісні «Гітари гриф тендітний…»  в українському перекладі. Записувалися учасники старшої групи «Мрійників». Нагадаємо, що Гімн школи був створений нашим випускником, композитором Павлом Недзельським 20 років тому до 40-річного ювілею школи.

 

 

«Несемо радість з колядою»  

   У 2021 році традиційний конкурс колядок та щедрівок "Нова радість стала" пройшов у онлайн-форматі. Молодша група "Мрійників" привітала всіх колядкою "На Різдво Христове".

   

 

     

 Хористи вітають зі святом жіночої краси і чарівності усіх жінок. Бажають весняного натхнення і світлої радості! 

З Восьмим березня вітаєм,
Море квітів вам бажаєм!
Щоб від щастя ви цвіли,
Щоб раділи, як могли.

Буде хай в очах тепло,
А в житті завжди добро.
Хай усі цінують вас,
Адже ви найкращі в нас!

 

 

 

 

      Вклоняємося тобі

   7 травня в актовій залі школи відбувся урочистий захід, присвячений Дню Матері та Дням Пам’яті та Примирення. На ньому були присутні мама й дружина нашого випускника В’ячеслава Мірошника, випускника школи, який віддав своє життя за свободу та незалежність нашої держави, а також мер міста О.В. Третяк. Хорова група «Мрійники» виконала пісні «Мама і я» та «Мамині руки». Веселе, натхненне виконання зірвало шквал оплесків глядацької зали!

 

 

   Вітаємо переможців міського етапу конкурсу української естрадної пісні "Юна зірка", який цьогоріч проходив в онлайн-форматі: Ваніцьку Соломію (8-Б), тріо "Фермата" у складі Мальчевської Марії (7-А клас), Липко Валерії (7-В клас), Ваніцької Соломії (8-Б клас) та гурт "Мрійники" (учнів 9-11 класів). Усі вони посіли перші місця у відповідних номінаціях.

  

 

 Прийшла пора з гніздечка відлітати

  Прощання зі школою для 1 та 11 класів ніколи не проходить без виспупу "Мрійників". За традицією  Гімн України  дав початок цьому прекрасному святу. А на завершення прозвучав гімн школи.

   Молодша група виконала пісню "Школа - весела сім'я" та нагадала випускникам,  що школа завжди залишиться для них справжньою домівкою! 

      08 червня відбувся концерт хору "Мрійники" для пришкільного табору  "7'я".

    Хористи не просто виконали пісні зі свого репертуару, а й залучили до руханки  глядачів.

  Найбільше сподобалися пісні "Літо золоте", Тата і мами", "То не є проблема"...

   Цей концерт став підсумком роботи хору в цьому навчальному році. До зустрічі восени!!!